КОНТАКТУЙТЕ:

м.Івано-Франківськ,
вул.Українських
Декабристів 45

e-mail:
standart-if@i.ua,
тел:
(0342) 55-47-33
моб.тел.:
(067) 340-30-20

 

Меню
Бетон
Головна
Наше будівництво>
Фотогалерея
Тунельна опалубка
Продукція>
Контакти

 

У випадку зведення будови з бетону його види і марки визначаються на стадії створення проекту. Для різних елементів будівельної конструкції (фундаменти, що несуть стіни, внутрішні перегородки, підлоги) застосовуються різні види і марки бетонів.

Ви можете придбати бетон різних марок та замовити його поставку по м. Івано-Франківську та області на нашому дочірньому підприємстві "Бетон-ІФ" (бетонний завод).  

Перейти на сайт "Бетон-ІФ" >>

 

Сфери застосування бетону в сучасному будівництві постійно розширюються. Широкі перспективи використання високоміцних бетонів (важких і легких), а також бетонів із заданими фізіко-технічними властивостями: малою осадкою і рухливістю, морозостійкістю, довговічністю, тріщиностійкістю, теплопроводністю, жаростійкістю і захисними властивостями від радіоактивних дій.

Важкі бетони застосовуються в залізобетонних та бетонних конструкціях, де потрібна висока міцність і щільність.

Бетон В15 - застосовується в основному при виготовленні бетонних стяжок підлоги, фундаментів, доріжок і т.д. Одна з марок бетону, що часто використовуються. В індивідуальному будівництві, міцність бетону марки М-200 цілком достатня для вирішення більшості будівельних задач: стрічкові, плиткові фундаменти; виготовлення бетонних сходів, опорних стін, майданчиків, доріжок і т.д. Це марка бетону, що часто замовляється. Практично, бетон М-200 - лідер продаж. Бетони вказаної марки застосовують в дорожньому будівництві, як бетонна подушка і для установки бордюрного каменю.

Бетон В20 - застосовується в основному для виготовлення монолітних фундаментів, в т.ч стрічкових, плиткових; бетонних обмосток, доріжок, майданчиків, стрічок заборів, сходів, підпірних стін, малонавантажених плит перекриттів і т.д.

Бетон В25 - найпопулярніша марка бетону в сучасному комерційному будівництві. Останніми роками бетон М-350 - виходить на лідируючі позиції з продажі. Це, перш за все, пов'язано з проектними вимогами і посилюванням контролю за їх виконанням.

Бетон В25 - марка бетону М-300 застосовується при виробництві сходових майданчиків, маршів, бордюрів, тротуарних плит, верхнього шару доріг з високим навантаженням, плит перекриття, каналізаційних колодязів і інших відповідальних споруд.

Бетон В30 - в основному застосовується для виготовлення мостових конструкцій, гідро-технічних споруд, банківських сховищ, спеціальних ЖБК і ЖБІ: колон, ригелів, балок, чаш басейнів і інших конструкцій із спецвимогами(марка М-350).