КОНТАКТУЙТЕ:

м.Івано-Франківськ,
вул.Українських
Декабристів 45

e-mail:
standart-if@i.ua,
тел:
(0342) 55-47-33
моб.тел.:
(067) 340-30-20

 

Меню
Тунельна опалубка
Головна
Наше будівництво>
Фотогалерея
Тунельна опалубка
Продукція>
Контакти

 

Тунельна опалубка - це надзвичайно функціональна сучасна система сталевої опалубки, яка забезпечує одночасну заливку бетону стін і перекриттів. Завдяки використанню передових технологій виробництва та якісних матеріалів тунельна опалубка є однією із найбільш довговічних та міцних будівельних систем.

Система тунельної опалубки передбачає 500 циклів заливки бетону, залежно від умов експлуатації, в результаті чого до мінімуму знижує витрати на опалубку і до максимуму підвищує безпеку виробництва робіт. Поверхні опалубки, що контактують з бетоном, виконуються з листового металу.

Тунельна опалубка використовується при будівництві будинків, що мають монолітну структуру (житлові будівлі, лікарні, гуртожитки тощо). Завдяки даній системі забезпечується можливість заливки бетону одного поверху споруди за один або два дні, в залежності від розмірів споруди.

Споруди, зведені із застосуванням системи тунельної опалубки, є економічними, сейсмостійкими, зі зниженням до мінімуму прорахунків при виробництві робіт і мінімальними трудовитратами на оздоблювальні роботи.

Використання тунельної опалубки є економічно вигідним, адже роботи здійснюються із залученням невеликої кількості кваліфікованих майстрів, помічників і різноробочих, що в істотній мірі знижує витрати на робочу силу та значно прискорюється термін виконання робіт на будівельному об'єкті, що знижує кошти на фінансування будівництва в порівнянні з застосуванням традиційних систем.


Крім того тунельна опалубка має ряд переваг:

  • За допомогою одного комплекту опалубки виконується заливка бетону одного поверху надзвичайно швидко - за одну добу.

  • Дозволяє створювати дуже міцні та стійкі несучі конструкції, є найбільш надійною в аспекті стійкості до сильних вітрів і шквалів, а також є сейсмостійкою.

  • За умови застосування будівельних лісів, які доповнюють опалубку, на будівельному майданчику досягаються досить високі результати по техніці безпеки при виконанні робіт.

  • Тунельна поалубка є вогнестійкою системою.

  • За допомогою добре спланованої організації робіт забезпечується виконання робіт конвеєрним методом, що значно економить затрати на будівництво.

  • Забезпечує можливість зведення будівель і споруд до 40 поверхів шляхом більш тонкої заливки бетону стін на верхніх поверхах.

  • Забезпечує позитивний внесок в охорону навколишнього середовища відсутністю необхідності у використанні деревини.

  • Має набагато менші витрати на опалення та вентиляцію в порівнянні з традиційними конструкціями.

 

В 2016 році завершено будівництво 9-поверхового багатоквартирного будинку на 3 під'їзди, зведеного за новітньою європейською технологією методом лиття моноліту з використанням тунельної опалубки в м. Вараш (Кузнєцовськ), Рівненської обл. Замовник - ТзОВ «Інкомбуд»

  

 

Зараз на стадії будівництва перебуває житловий комплекс «Рівненська Брама» (зведено 7 поверхів). Знаходиться за адресою: м.Рівне, вул.Гагаріна. 

Комплекс складеться з 12-ти секцій 9-11-поверхових житлових будинків, зведених за монолітно-каркасною технологією будівництва методом лиття моноліту з використанням тунельної опалубки.  Замовник - УКБ Рівненська Міська рада.