Стандарт-ІФ

НЕПЕРЕВЕРШЕНИЙ ДОСВІД

Ми пропонуємо розробку дизайну, загальні підрядні послуги, управління будівництвом, надання прав та аналіз інформації в різних галузях промисловості, включаючи власні та спеціальні будинки, багатоквартирне житло, гостинність та роздріб.

Нам подобається працювати з вимогливими клієнтами, людьми, щодо яких якість, сервіс, цілісність та естетика мають глибоке значення. Незалежно від того, ви покупець другого будинку, інвестор нерухомості, розробник нерухомості чи місцева родина, готова до дому вашої мрії, ми маємо знання, досвід та ресурси, щоб забезпечити своєчасне та професійне виконання.

Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами для встановлення їх потреб та досягнення їх цілей. Кожен будинок унікальний, і ми маємо надзвичайний погляд на деталі, пропонуючи творчі рішення для загальних проблем із дизайном та створюючи будинки, які ідеально врівноважують форму та функції.

Image
Image
Image
Image
Image
Image

пропонуємо

тунельна опалубка

Елітна команда досвідчених будівельних професіоналів Стандарт-ІФ надає досконалість у проектуванні, будівництві, підтримці дизайну та укладанні спеціальних робіт для металевих будівель / споруд , важких бетонних фундаментів / стін та металевого сайдинга / покрівлі .

Image
Image

Стандарт-ІФ

ЯКІСНЕ БУДІВНИЦТВО

Ми надаємо ретельну оцінку проектам, на основі широких знань з питань будівництва, ділянок та питань будівництва. Протягом багатьох років ми розвивали довірені стосунки і тісно співпрацюємо з місцевими службовцями з планування, будівництва та інженерії, щоб забезпечити максимальну цінність для кожного проекту.

ТЗов КП "Стандарт-ІФ"

наші контакти

standart-if@i.ua


+38 (0342) 55-47-33

+38 (067) 340 30 20

Відділ продажу нерухомості:


+38 (066) 152 58 55

+38 (067) 985 64 79

76494

м. Івано-Франківська обл.,

с.Микитинці,

вул. Декабристів 45