КОНТАКТУЙТЕ:

м.Івано-Франківськ,
вул.Українських
Декабристів 45

e-mail:
standart-if@i.ua,
тел:
(0342) 55-47-33
моб.тел.:
(067) 340-30-20

 

Меню
Котеджі
Головна
Наше будівництво>
Фотогалерея
Тунельна опалубка
Продукція>
Контакти

 

1. Спарені котеджі

Продається двоповерховий будинок (1 пов - рівноцінний, 2-мансардний) по вул. Українських Декабристів заг. площею 251,20м2, на стадії введення в експлуатацію.

В ціну входить земельна ділянка площею 4,43 соток. Відстань від центру Івано-Франківська - 3 км.; від траси (вул. Незалежності-Тисменицька) - 500 м.,

Особняк розташовано в надзвичайно затишній та мальовничій місцевості, комфортній для проживання. Зелені насадження скверу, в який можна вийти прямо з подвір'я, подарують Вам спокій та гармонію. Поруч протікає річка Бистриця Надвірнянська. Буквально до воріт будинку пролягає асфальтована дорога, а за крок до будинку знаходиться магазин, аптека, дитяча ігрова кімната, перукарня. Неподалік - школа, дитячий садок, ресторан.

Особняк виконаний за індивідуальним проектом. Два незалежні між собою будинки спарені спільною стіною та являють собою дзеркальне відображення один одного. Вони побудовані на окремих земельних ділянках, після введення в експлуатацію їм буде присвоєна окрема поштова адреса. Обидва особняки мають рівноцінну площу та технічну характеристику. Двори окремі, огороджені мурованим та поштукатуреним високим парканом. Для будівництва використовувалися виключно сучасні якісні будівельні матеріали. Вікна з 5-кам. профілю, 2-кам. склопакет, з 2-х стор. ламінуванням під колір «золотий дуб», в залі вікно - панорамне, дахове покриття - бітумна черепиця, фасад будинку утеплений 10см. пінопл., колір-коричнево-бежевий.

Подвір'я по цілому периметру огороджено мурованим та поштукатуреним високим парканом. Комунікації (світло, газ, вода, каналізація). Внутрішня штукатурка, полістирол бетонна утеплююча стяжка в приміщеннях. Зроблено також основу для благоустрою двору: заїзд до будинку засипано щебенем, решту ділянки вкрито шаром родючого грунту.

Вартість - 110 000 у.о. Можливе розтермінування платежів до 2-х років.

     

Дивитися більше фото >>

 

2. Котедж із куполом

Продається елітний котедж з  привабливим та естетичним  зовнішнім виглядом та  раціональним використанням площ. Будинок спроектовано з правильним архітектурним підходом та врахуванням всіх необхідних умов для комфортного проживання. Розташований  по вулиці Українських Декабристів. Загальна площа - 340,00м2.  

Підвальний поверх + 1 пов.- повноцінний + мансардний житловий.  В ціну входить зем. ділянка пл. 6,18 соток, мурований паркан. Відстань від центру Івано-Франківська - 3км.; від траси (вул. Незалежності-Тисменицька)- 500 м. Особняк розташовано в надзвичайно затишній та мальовничій місцевості. Поруч - зелений сквер з відпочинковою зоною, річка. 

Буквально до воріт будинку пролягає асфальтована дорога, за крок до будинку знаходиться магазин, аптека, дитяча ігрова кімната, перукарня. Неподалік - школа, дитячий садок, ресторан. 

Для будівництва використовуються якісні сучасні будівельні матеріали. Вікна з 5-кам. профілю, 2-кам. склопакет, фасад будинку утеплений 10см. пінопл. Комунікації (світло, газ, вода, каналізація). Внутрішня штукатурка, полістиролбетонна утеплююча стяжка в приміщеннях. Зроблено також основу для благоустрою двору: заїзд до будинку засипано щебнем, решту ділянки вкрито шаром родючого ґрунту.

Вартість - 145 000 у.о. Можливе розтермінування платежів до 2-х років.

 Дивитися планування котеджу із куполом >>

Дивитися більше фото >>

 

3. Гранд котедж

Продається котедж ( по вул. Українських Декабристів заг.площею 320,00м2., на стадії будівництва. В ціну входить зем. ділянка пл. 4,29 соток.
Відстань від центру Івано-Франківська - 3км.; від траси (вул. Незалежності-Тисменицька) - 500 м.

Розташований особняк в мальовничому місці в оточенні зелених насаджень, що забезпечує його жителям найчистіше повітря і атмосферу спокою, поблизу протікає річка Бистриця Надвірнянська. Буквально до воріт будинку пролягає асфальтована дорога, вся інфраструктура знаходиться надзвичайно близько до котеджу (магазин, аптека, дитяча ігрова кімната, перукарня, школа, дитячий садок, ресторан).

Будівля виконана за індивідуальним проектом, огороджена мурованим та поштукатуреним високим парканом. Для будівництва використовуються сучасні якісні будівельні матеріали. Вікна з 5-кам. профілю, 2-кам. склопакет, фасад будинку утеплений 10 см. пінопластом. Подвір'я по цілому периметру огороджене мурованим та поштукатуреним високим парканом. Комунікації (світло, газ, вода, каналізація). Внутрішня штукатурка, полістиролбетонна утеплююча стяжка в приміщеннях. Зроблено також основу для благоустрою двору: заїзд до будинку засипано щебенем, решту ділянки вкрито шаром родючого ґрунту.

Вартість - 125  000 у.о. Можливе розтермінування платежів до 2-х років.

 

4. Котедж - вул. Українських Декабристів, 52

Продається двоповерховий житловий будинок, по вул. Українських Декабристів, 52 заг. площею 226,00 м2. (житлова - 102.9 м² ,кухня-20.9 м²),  введений в експлуатацію в ІІІ-кварталі 2017 року.

В ціну входить земельна ділянка площею 7,82 соток. Відстань від центру Івано-Франківська - 3км.; від траси (вул. Незалежності-Тисменицька) - 500 м. Розташований в надзвичайно затишній та мальовничій місцевості, комфортній для проживання.

 

Дивитися фото далі >>

 

Відділ продажу: 

тел. (096) 296-45-12, тел. (066) 152-58-55