Стандарт-ІФ

КОМФОРТ, ЯКИЙ МОЖНА ВИМІРЯТИ

Про найважливіше

  • Нас турбує майбутнє, які ми пропонуємо жителям. Ми не тільки будуємо будинки, а й благоустроюємо найближчу територію.
  • Ми правда вважаємо, що по-справжньому хороший будинок - це будинок, оточений всім необхідним для життя. Наявність інфраструктури є головним пріоритетом при виборі місця будівництва. Жителям наших будинків легко знайти хорошу школу, зручно добиратися до магазинів і є, де погуляти. Все, що обіцяємо в рекламі, правда. Ми зміцнюємо репутацію відповідального забудовника словами, які завжди готові підтвердити на ділі. Це стосується на тільки термінів будівництва житла, а й облаштування двору, озеленення та інших деталей. Для нас це справа принципу.
  • Ми не економимо на ваш комфорт. Товсті стіни, застосування теплої кераміки, якісні матеріали в обробці. Будинки «СібЛідер» - це ручна робота провідних фахівців і 3 ступені контролю якості.

Громадський простір

Подвір'я кожного будинку - це місце, де кипить життя. Діти грають на безпечному майданчику, батьки сидять в тіні розлогих дерев, а гості мирно прогулюються по невеликому скверу.

Хороші місця

Ми будуємо там, де жили б самі. Інфраструктура нових житлових комплексів гармонійно доповнює те, що вже було створено, пов'язуючи історію і майбутнє. У порівнянні з новими районами не доводиться чекати кілька років, поки навколо з'явиться все потрібне для життя. До школи, дитячого садка, зупинки або супермаркету - 5 хвилин пішки.

Власний відділ продаж

Купівля квартири в «Стандарт-ІФ» - завжди виключно приємна подія. Менеджер комерційного відділу є експертом ринку нерухомості і надійним фінансовим партнером в одній особі. Тому вибрати і оформити квартиру з потрібною вам плануванням просто.

Раціональне планування

Кожен квадратний метр в наших будинках використаний так, щоб бути корисним. У ванній кімнаті завжди є, де розвернутися, а на кухні можна легко зібратися за вечерею всією сім'єю. Завдяки цьому ви не переплачуєте за нефункціональні квадратні метри.

Хороша відробка квартири

Ми вкладаємо душу в обробку квартири. В наші будинки можна заїжджати і жити відразу, а ремонт - почекає. Близько 71% опитаних нами новоселів не проводили ремонт протягом 3 років з моменту новосілля.