п»ї ТЗов КП "Стандарт-ІФ"

Стандарт-ІФ

КОМФОРТ, ЯКИЙ МОЖНА ВИМІРЯТИ

Будинки з керамічних блоків

Велика частина замовників роблять свій вибір на користь будинків з керамічних пористих (щілинних) блоків. Хороша цегла завжди була першим вибором для тих, хто хоче надійний будинок. Даний будівельний матеріал призначений для тих, хто любить спокій, безпеку і комфорт. Надійну структуру цегли професіонали завжди асоціюють з довговічною якістю, лише іноді вимагають незначних зусиль по підтримці.

Численні пори в нашій цеглі сприяють обміну вологості між внутрішньою і зовнішньою середовищем, тим самим гарантуючи відмінне випаровування вологи. Відсутність шкідливих речовин в матеріалі керамічних пористих блоків гарантує здоровий клімат в приміщеннях і відчуття благополуччя у Вашому домі.

Інженерні мережі та системи

Інженерні системи будівлі на сьогоднішній день є складним комплексом технічних рішень. Будь-який будинок, незалежно від його цільового призначення, - це гранично насичене інженерними системами простір. Тому проектування і монтаж інженерних систем будівлі - складне завдання, що вимагає професіоналізму від фахівців самого різного профілю.