Наша історія

Image

ТзОВ КП “Стандарт-ІФ” заснована в 2001 році, за час існування завоювала репутацію високотехнологічної та надійної будівельної компанії. Знання та досвід наших фахівців дозволяють Вам значно скоротити фінансові витрати і прискорити терміни реалізації проєктів.

Ми пропонуємо різноманітні комерційні будівельні послуги. Незалежно від масштабу та обсягу робіт, підприємство використовує досвід та знання будівельних фахівців для реалізації проєктів вчасно, в межах бюджету та відповідно до затверджених стандартів якості.

Наші робочі напрямки

Image
1
Image
Цивільне та промислове будівництво

ТзОВ “Стандарт-ІФ” – це професіонали широкого профілю, які працюють в області проектування, будівництва, експлуатації, реконструкції та реставрації промислових, цивільних і громадських будівельних об’єктів.

Image
2
Image
Інноваційне будівництво методом тунельної опалубки

Тунельна опалубка – новітня техніка зведення будівель, що дозволяє у короткі терміни створювати конструкції будь-якої складності.

Image
3
Image
Виготовлення бетонів

Наш партнер – «БЕТОН-ІФ» надає послуги по виробництву бетону усіх видів і марок. Доставка в межах міста та Івано-Франківської області

Image
4
Image
Ремонтно – будівельні роботи, послуги спецтехніки та транспорту

ТзОВ “СТАНДАРТ-ІФ” надає послуги спецтехніки та транспорту, а також виконує роботи різної складності

Будуємо для комфортного життя!

СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО КОНСТРУКЦІЇ ТА БУДІВНИЦТВА ЖИТЛОВИХ КОМПЛЕКСІВ, ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІ МАТЕРІАЛИ І ТЕХНОЛОГІЇ, ВИКЛЮЧНІ ДИЗАЙНЕРСЬКІ РІШЕННЯ